Apple evasi0n7 iOS 7.x Jailbreak w końcu gotowy do pobrania

Użytkownicy sprzętu Apple, w tym oczywiście również najnowszych iGadżetów, mogą już pobierać evasi0n7 iOS 7.x Jailbreak.

Jailbreak to stosowane przez miliony fanów Apple łamanie zabezpieczeń mobilnego systemu iOS, dzięki któremu otwierają oni sobie drogę do instalowania aplikacji firm trzecich mających problem z przejściem weryfikacji. Proces ten uznany został za legalny, lecz należy pamiętać, że producent "jabłkowych" gadżetów nie poleca jego stosowania wyraźnie zastrzegając, że jeśli eksperci w jego sklepie wykryją ślady jailbreaku na sprzęcie klienta, mogą odmówić jego naprawy.

iOS 7 złamany

Jeżeli pomimo tego jesteś zainteresowany złamaniem zabezpieczeń swojego iGadżetu, mamy dla Ciebie przyjemną informację: grupa hakerów evad3rs udostępniła właśnie najnowszy jailbreak przeznaczony dla iPhone'ów (również modeli 5S i 5C), iPod touch i iPadów (również Air i mini z ekranem Retina) pracujących pod kontrolą najnowszego mobilnego systemu Apple, iOS 7 (włączając w to iOS 7.0.1, 7.0.2, 7.0.3 i 7.0.4).

Zobacz również:

  • macOS Monterey - koniecznie sprawdź te nowe funkcje [poradnik]
  • Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [25.10.2021]
  • Szybko poszło - Apple AirTag zhakowany! Co nam grozi?

iOS 7 - kilka słów

Według najświeższych danych przedstawionych przez firmę Apple, jej najnowszy system jest już zainstalowany na 76% mobilnych urządzeń. Niedawno dowiedzieliśmy się też, że począwszy od 1 lutego nowe aplikacje i aktualizacje aplikacji zgłoszone do App Store będą musiały być zoptymalizowane do pracy w środowisku iOS 7.

Pobierz evasi0n7 iOS 7.x Jailbreak