Apple iOS 7 i iPhone 5S: możesz je sprawdzić przed WWDC

Czekasz z niecierpliwością na konferencję WWDC? Sprawdź najpierw interesującą interaktywną koncepcję systemu iOS 7 i iPhone'a 5S.

Dokładnie 10 czerwca, czyli już jutro, rozpocznie się konferencja Worldwide Developers Conferenc (WWDC). Z pojawiających się do tej pory spekulacji wynika, że podczas wstępnej prezentacji nowości Apple przedstawi światu nowy mobilny system iOS 7 oraz, być może (chociaż jest to raczej mało prawdopodobne), usłyszymy słynne "one more thing", któremu towarzyszyła będzie premiera kolejnej generacji iPhone'a.

Zanim to jednak nastąpi, zapraszam do zapoznania się z przygotowanym przez serwis Recombu interesującym interaktywnym konceptem smartfona iPhone 5S pracującego pod kontrolą wspomnianej "siódemki". Przy jego stworzeniu opierano się na dotychczasowych spekulacjach, stąd też mamy do wyboru różne kolory obudowy (nie tylko czarny i biały) oraz możemy pobawić się "płaskim" interfejsem.

"Ikony zostały zremasterowane z ich połysku, silnych cieni i gradientu. Wszystko zostało usunięte zapewniając aplikacjom "płaski" wygląd" - podkreślają twórcy projektu.

Zapraszam do zabawy (kliknij tutaj) i komentowania.


Zobacz również