Apple iOS 8 z kolejnym błędem

System iOS 8 cierpi na "choroby wieku dziecięcego". Niestety tych chorób jest coraz więcej...

Firma Apple zalicza w ostatnich tygodniach kolejne wpadki. Bez wątpienia największa z nich związana jest ze słabymi zabezpieczeniami iCloud, które pozwoliły hakerom na włamanie się na konta celebrytek. Kolejne dotyczą wyginających się obudów smartfona iPhone 6 Plus (tutaj sprawa wydaje się jednak zbyt mocno rozdmuchana) oraz systemu iOS 8, a konkretnie następujących problemów:

- brak połączenia z siecią komórkową po instalacji aktualizacji iOS 8.0.1

- kasowanie dokumentów iWork

Dzisiaj do tej listy możemy dopisać kolejny podpunkt. Okazuje się bowiem, że użytkownicy smartfonów iPhone 6 i iPhone 6 Plus mają problemy z łącznością Bluetooth. Chodzi przede wszystkim o brak możliwości nawiązania połączenia z samochodowymi systemami audio zamontowanymi m.in. w takich markach samochodów jak Mercedes, BMW, Hyundai, Ford i Toyota. Niestety dotyczy to podobno również słuchawek i głośników.

Zobacz również:

  • Apple Watch Series 7 - poznaj nowości w tegorocznym smartwatchu Apple!
  • Sprawa sądowa Apple – bateria w iPhonie 6 wybuchła!

W przypadku niektórych użytkowników pomogło skorzystanie z opcji "Wyzeruj wszystkie ustawienia". Niestety podejmując tę próbę wpadli oni z deszczu pod rynnę. Okazało się bowiem, że wraz z resetem ustawień skasowane zostały ich dokumenty iWork.

_________________

Cóż, za dużo tych wpadek szczególnie biorąc pod uwagę, że dotyczą "budzącej największe zaufanie konsumentów firmy na świecie".