Apple iPad skupowany przez Microsoft

Microsoft uruchomił nowy program wymiany skierowany do amerykańskich i kanadyjskich właścicieli iPadów. Chodzi przede wszystkim o wyczyszczenie magazynów z tabletów Surface pierwszej generacji.

Microsoft wprowadzając na rynek tablety Surface RT i Pro miał nadzieję na wielki sukces. Z czasem okazało się jednak, że się ogromnie przeliczył. Nie tylko bowiem nie zarobił na tym projekcie, ale stracił blisko miliard dolarów.

W okolicach premiery Windows 8.1 (będzie ona miała miejsce 17 października), czyli aktualizacji Windows 8, gigant zamierza zaprezentować również drugą generację tabletów Surface. Musi coś jednak zrobić z zalegającą w magazynach pierwszą generacją tych urządzeń. Wpadł więc na pomysł nowej promocji skierowanej do amerykańskich i kanadyjskich właścicieli iPadów:

- każdy z nich udając się do wybranych sklepów Microsoftu może oddać swojego używanego Apple iPada (2,3 lub 4 generacji) i otrzymać kupon na zakupy o minimalnej wartości 200 USD

Promocja potrwa do 27 października. Oznacz to więc, że nowa generacja tabletów Surface nie trafi raczej na rynek przed tą datą. 

________________

Bardzo zaskakująca propozycja...