Apple iPhone 4S/5 skupowany przez Microsoft. Wymienilibyście go za Lumię?

Właściciele smartfonów iPhone 5 i iPhone 4S kuszeni są przez Microsoft możliwością oddania swojego iGadżetu w zamian za kupon na zakupy o minimalnej wartości 200 USD.

Microsoft potwierdza, że zamierza się chwytać wszelkich sposobów, aby zwiększyć popularność swoich platform (Windows RT, Windows 8, Windows Phone). Rozpoczął więc kampanię reklamową ukazującą przewagę jego tabletów nad iPadami oraz próbuje przyciągnąć do siebie obecnych właścicieli sprzętu Apple. Pierwszy etap tej drugiej akcji został wdrożony kilka tygodni temu w postaci programu wymiany, w ramach którego za używanego Apple iPada (2,3 lub 4 generacji) można otrzymać kupon na zakupy o minimalnej wartości 200 USD (wymiany można dokonać tylko w wybranych sklepach Microsoftu na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady). Drugi etap rozpocznie się za kilka dni i będzie skierowany do właścicieli smartfonów iPhone 4S i iPhone 5, którzy również mogą otrzymać za swój iGadżet kupon o minimalnej wartości 200 USD.

Decydując się na skorzystanie z programu wymiany można przeznaczyć otrzymany kupon na zakup dowolnego towaru w sklepie Microsoftu. Gigant ma jednak nadzieję, że ci którzy sprzedali iPady skuszą się na tablety Surface, natomiast byli właściciele iPhone'ów wybiorą migrację na platformę Windows Phone.

Zobacz również:

Jak sądzicie, czy uruchomiony przez Microsoft program może odnieść sukces? Miom zdaniem nie. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, aby ktoś z własnej i nieprzymuszonej woli oddał iPhone'a 5 w zamian za smartfon z rodziny Nokia Lumia...