Apple iPhone 5S: zobacz, jak spisuje się tryb 120 kl./sek.

Apple iPhone 5S został wykorzystany przez brytyjski dom mody Burberry do nagrania pokazu Burberry Prorsum Womenswear S/S14. Zobaczcie, jak się spisał jego unowocześniony aparat.

Podczas ostatniej konferencji firma Apple prezentując nowe smartfony - iPhone 5C i iPhone 5S - zapowiedziała również nawiązanie współpracy z ekskluzywnym, brytyjskim domem mody Burberry, w ramach której do zarejestrowania pokazu Burberry Prorsum Womenswear S/S14 miał być wykorzystany drugi z wspomnianych iGadżetów.

Firma Apple zamierzała tym zabiegiem podkreślić możliwości fotograficzne/filmowe iPhone'a 5S, którego aparat w porównaniu do poprzednika doczekał się kilku zmian:

- przysłona o jasności f/2.2

- o 15% większa matryca z większymi pikselami (1,5 mikrometra)

- automatyczna stabilizacja obrazu

- dwie lampy (True Tone) doświetlające zdjęcia (jedna o zimnej, natomiast  druga o ciepłej barwie)

Ponadto jego użytkownik otrzymał możliwość skorzystania z trybu zdjęć seryjnych (do 10 kl./sek.) oraz trybu Slow-motion rejestrującego obraz z prędkością 120 kl./sek.

Dzisiaj możemy już przekonać się na własne oczy, jak z powierzonego zadania wywiązał się iPhone 5S. Na udostępnionym właśnie przez Burberry materiale widać również możliwości wspomnianego trybu Slow-motion: