Apple iPhone 6 będzie dostępny w trzech kolorach. Zdradzają to tacki na SIM

Do premiery nowego telefonu Apple pozostały jeszcze co najmniej dwa miesiące, ale internet codziennie obiegają nowe informacje na temat nadchodzącego iPhone’a 6. Możliwe, że uzyskaliśmy dzisiaj potwierdzenie trzech wersji kolorystycznych urządzenia, które trafi we wrześniu do sklepów.

Wszystko wskazuje na to, że Apple już za dwa miesiące zaprezentuje swój nowy telefon iPhone 6. Najpewniej urządzenie to będzie cechowało się bardzo cienką obudową i ekranem o przekątnej długości 4,7 cala. Oprócz tego do sprzedaży ma trafić pierwszy phablet w ofercie firmy Tima Cooka, czyli 5,5-calowy iPhone Air.

Większość makiet iPhone’a 6, które można znaleźć w sieci, wykonana jest w jednym z trzech wariantów kolorystycznych - czarno-szarym, biało-srebrnym i biało-złotym. Pokrywa się to z ostatnim topowym smartfonem Apple, który dostępny był w takich samych wersjach: srebrnej, złotej i w odcieniu “gwiezdnej szarości”.

Na to, że iPhone 6 będzie oferowany w takich samych kolorach, wskazuje serwis letemsvetemapplem.eu. Na tej czeskiej stronie internetowej poświęconej produktom Apple pojawiło się zdjęcie, na którym widać tacki na kartę nanoSIM. Pochodzą one, jak twiedzi osoba odpowiedzialna za publikację fotografii, właśnie z nowego iPhone’a 6.

Oczywiście do dnia premiery nowego telefonu firmy z Cupertino, który ma nastąpić w połowie września, nie będziemy mieć pewności, czy powyższa fotografia faktycznie przedstawia tacki nanoSIM iPhone’a 6. Nie da się jednak ukryć, że utrzymanie kolorystyki iPhone’a 5s przez Apple wydaje się bardzo prawdopodobne.