Apple iPhone 6 doczekał się pierwszego klona

To było nieuniknione, że Apple iPhone 6 doczeka się chińskiego klona. Zaskoczeniem jest tutaj jednak fakt, że nastąpiło to tak szybko.

Zbliżającej się premierze smartfona Apple iPhone 6 towarzyszy ogromna liczba różnych przecieków na temat tego urządzenia, w tym wielu prezentujących rzekomo go filmów i zdjęć. Można się było spodziewać, że materiał ten zostanie prędzej, czy później wykorzystany przez jakąś chińską firmę, która pokusi się o zbudowanie klona kolejnego gadżetu Apple. Tak też się już stało.

Na francuskiej stronie Nowhereelse.fr zamieszczonych zostało 16 zdjęć przedstawiających to urządzenia. Poniżej znajdziecie kilka z nich:

Klon Apple iPhone'a 6

Klon Apple iPhone'a 6

Klon Apple iPhone'a 6

Klon Apple iPhone'a 6

Klon Apple iPhone'a 6

Klon Apple iPhone'a 6

Klon iPhone'a 6 jest bardzo podobny do urządzenia prezentowanego na dotychczas pojawiających się w Sieci materiałach. Posiada jednak kilka elementów, które z pewnością odróżniają go od pierwowzoru takich jak brak portu Lightning, który zastąpił microUSB, zastosowanie pojedynczej diody LED oraz obiektyw aparatu nieładnie wystający poza obudowę.

Na koniec warto dodać, że podobnie jak wcześniejsze klony iPhone'ów, nad pracą urządzenia czuwa zmodyfikowana wersja systemu Android.