Apple iPhone 6 i iPhone 6 Plus dostępne w ofercie kolejnego polskiego operatora

Do polskiej premiery najnowszych telefonów Apple pozostało jeszcze kilka dni. Kolejni rodzimi operatorzy publikują informacje na temat dostępności iPhone'a 6 oraz iPhone'a 6 Plus. Teraz do listy polskich sieci mających w planach sprzedaż tych urządzeń można dopisać Orange.

Na stronie internetowej pomarańczowego operatora pojawiła się informacja o wprowadzeniu do oferty nowych telefonów Apple. Niestety, w przeciwieństwie do T-Mobile i Play sieć Orange nie podała jeszcze cen. Zamiast tego operator prosi użytkowników, aby zostawili informacje kontaktowe.

W formularzu kontaktowym należy wskazać, czy jesteśmy zainteresowani ofertą dla klientów indywidualnych, czy dla firm oraz który konkretnie model urządzenia chcemy kupić. Potem wystarczy podać imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej i czekać na kontakt ze strony przedstawiciela sieci.

Apple iPhone 6 i iPhone 6 Plus dostępne w ofercie kolejnego polskiego operatora

W przypadku konkurencyjnych sieci znamy nieco więcej szczegółów na temat oferty. T-Mobile oferuje swoim klientom możliwóść zamówienia przed premierą iPhone'a 6 lub iPhone'a 6 Plus w wersjach o pojemności 16 GB. Ceny zależne są od konkretnego abonamentu i zaczynają się od 599 zł dla 4,7-calowego modelu oraz 999 zł dla telefonu z 5,5-calowym ekranem.

Wysyłka urządzeń kupionych w T-Mobile rozpocznie się 23 października. W przypadku sieci Play na start dostępny jest wyłącznie iPhone 6 w wariancie 16 GB i będzie wysyłany do klientów 24 października. Nadal nie wiemy jeszcze, kiedy zdecyduje się wprowadzić najnowsze mobilne sprzęty Apple do sprzedaży sieć Plus.