Apple iPhone 6 na filmie. To jak do tej pory najlepszy materiał go przedstawiający

Smartfon Apple iPhone 6 pojawił się na kolejnym filmie, dzięki któremu możemy mu się bardzo dokładnie przyjrzeć.

To już pewne: premiera najnowszego smartfona Apple, iPhone 6, będzie miała miejsce 9 września. Dzięki wpadce jednego z holenderskich operatorów komórkowych wydaje się, że wiemy już też, iż gadżet trafi do sprzedaży 19 września.

Do tej pory na temat smartfona iPhone 6 pojawiło się w Sieci wiele nieoficjalnych materiałów, dzięki którym dowiedzieliśmy się najprawdopodobniej jak będzie wyglądał. Wczoraj uaktywnił się jednak użytkownik YouTube, Rozetked, który dał się wcześniej poznać z udostępniania filmów prezentujących smartfony Samsung Galaxy S4 i S5. Dzięki temu możemy zobaczyć chyba najlepszy materiał prezentujący nadchodzący gadżet Apple, jaki do tej pory się ukazał:

Widać na nim m.in. bardzo wyraźnie, że iPhone 6 będzie charakteryzowała bardzo smukła konstrukcja idąca jednak w parze z wystającym obiektywem aparatu.

Zobacz również:

  • Niezwykła oferta w przedsprzedaży! iPhone 13 jedynie za 3599 złotych!
  • Sprawa sądowa Apple – bateria w iPhonie 6 wybuchła!
  • Samsung rusza ze stroną wsparcia dla Galaxy S21 FE!

Na koniec warto przypomnieć, że z dotychczasowych spekulacji wynika, iż Apple iPhone 6 znacznie urośnie i zostanie udostępniony w dwóch wersjach: z 4,7-calowym i 5,5-calowym ekranem. Dodatkowo możemy też oczekiwać, że wraz z nim amerykańska firma przedstawi swoje pierwsze "inteligentne" naręczne urządzenie, czyli jak się oczekuje smartwatch iWatch.