Apple iPhone 6 podświetli logo, gdy nadejdzie powiadomienie

Ostatnie doniesienia na temat smartfona iPhone 6 sugerują, że zaoferuje on podświetlane logo informujące o nadejściu powiadomienia.

Niespełna dwa miesiące pozostało do premiery najbardziej oczekiwanego gadżetu na rynku mobilnym, czyli smartfona iPhone 6. Nie ma się więc co dziwić, że dosłownie co kilka dni pojawiają się spekulacje na jego temat. Z tych ostatnich wynika, że jego mniejsza wersja wyposażona w 4,7-calowy ekran (podobno powstanie również wersja dysponująca ekranem o przekątnej 5,5 cala) trafiła już do produkcji. Najświeższe dotyczą natomiast loga, które widoczne jest na poniższym zdjęciu przedstawiającym rzekomo obudowę iPhone'a 6:

Obudowa smartfona Apple iPhone 6

Obudowa smartfona Apple iPhone 6

Na uwagę zasługuje fakt, że logo zostało pokryte plastikiem. To zaś może sugerować, że zostanie ono wykorzystane do informowania podświetleniem o nadejściu powiadomienia. Oznacza to, że użytkownik wiedziałby o tym nawet, gdyby iPhone 6 leżał ekranem do dołu.

_____________

Jak sądzicie, czy to jedynie niepotrzebny dodatek wpływający dodatkowo niekorzystnie na baterię, czy raczej całkiem przydatne rozwiązanie, które przecież w razie konieczności można będzie wyłączyć?