Apple iPhone 6: pojawiły się kolejne zdjęcia obudowy. Wyglądają wiarygodnie

Do premiery nowego telefonu Apple pozostały jeszcze nieco ponad dwa miesiące, ale już teraz w sieci pojawiają się zdjęcia prezentujące, wedle ich autorów, fragmenty nowego iPhone’a 6. Najnowsze fotografie wyglądają bardzo wiarygodnie i prezentują tylną, jeszcze niewykończoną obudowę.

Apple zaprezentuje najpewniej swój nowy smartfon już w połowie września, co będzie połączone z premierą nowej wersji systemu mobilnego iOS 8. Po licznych przeciekach spodziewamy się prezentacji dwóch nowych telefonów różniących się rozmiarem ekranu. Jednym z nowych urządzeń ma być iPhone Air, czyli pierwszy phablet firmy z Cupertino o wyświetlaczu z przekątną długości 5,5 cala. Drugi nowy sprzęt to iPhone 6 z 4,7-calowym ekranem.

Do sieci trafiły nowe zdjęcia i film, które mają prezentować obudowę iPhone'a 6. Pochodzą one od rosyjskiej firmy Feld & Volk, która zajmuje się przerabianiem telefonów Apple na bardziej ekskluzywne. Zaprezentowana obudowa wykonana jest z metalu i w przeciwieństwie do poprzednich telefonów Apple zaokrąglone krawędzie.

Na zdjęciach i filmie widać fragment obudowy, w którym znalazło się wycięte logo Apple, ale nie ma w niej jeszcze miejsca na mikrofon, aparat i diodę doświetlającą. W górnej i dolnej części widać plastikowe elementy, które mogą skrywać anteny. Po wewnętrznej stronie widać przygotowane uchwyty co montażu podzespołów.

Czy nowe zdjęcia faktycznie przedstawiają obudowę nowego telefonu Apple, dowiemy się już za dwa miesiące. Premiery iPhone’a 6 i iPhone’a Air spodziewamy się już w połowie września.

źródło: macrumors.com