Apple iPhone 6 uchwycony na filmie i zdjęciach przed premierą

Już jutro będzie miała miejsce oficjalna prezentacja nowego telefonu Apple. Na chwilę przed tym wydarzeniem do sieci trafiły kolejne materiały, które rzekomo przedstawiają ten wyczekiwany przez wielu fanów firmy Tima Cooka telefon. To, jak ma wyglądać iPhone 6 można zobaczyć na nowym filmie i zdjęciach.

Nowy telefon Apple zostanie zaprezentowany jutro na oficjalnej prezentacji. Od tygodni do sieci trafiają zdjęcia i filmy, które według ich autorów prezentują nowego iPhone’a 6. Użytkownicy zainteresowani smartfonem firmy z Cupertino cały czas poszukują takich materiałów.

Apple iPhone 6 uchwycony na filmie i zdjęciach przed premierą

Na nowych zdjęciach i materiale wideo pochodzącym z Chin widać telefon, który przypomina z wyglądu inne sprzęty podpisywane jako iPhone 6, prezentowane w poprzednich przeciekach. Jeśli wierzyć osobie, która udostępniła fotografie, smartfon Apple faktycznie będzie miał 4,7-calowy ekran. Na zdjęciu widać porównanie wielkości z iPhone’m 5s.

Zobacz również:

  • MacBook Pro 2021 - data premiery, cena, specyfikacja techniczna [30.11.2021]
  • Sprawa sądowa Apple – bateria w iPhonie 6 wybuchła!
  • Recenzja: Huawei Watch GT 3 Elite - elegancki design i świetna bateria

Fotografia prezentuje też, jak może wyglądać ekran główny systemu iOS 8 na większej powierzchni iPhone’a 6. Na ekranie widać też nową ikonkę aplikacji Passbook, w której umieszczona została karta kredytowa. Sugeruje to prawdziwość doniesień o wprowadzeniu przez Apple nowego systemu płatności opartego o NFC.

Nie wiadomo tak naprawdę, które z plotek dotyczących nowych produktów Apple się potwierdzą. Tego dowiemy się już jutro. Oprócz iPhone’a 6 ma jutro zadebiutować też, wedle wielu różnych źródeł, inteligentny zegarek iWatch. Spodziewamy się także phabletu iPhone 6L, nazywanego często iPhone 6 Air z 5,5-calowym ekranem, w którym mają pojawić się znany z iPada tryb poziomy dla wybranych aplikacji.

źródło: appleinsider.com