Apple iPhone 6 wycieka w formie szkiców produkcyjnych. Wygląda na nich jak iPod

Każdego dnia do sieci trafia coraz więcej informacji na temat nowego telefonu Apple. Niestety żadna z wiadomości nie doczeka się oficjalnego potwierdzenia aż do faktycznego dnia premiery smartfona firmy Tima Cooka, ale ostatnie szkice przedstawiające rzekomego iPhone’a 6 wyglądają bardzo przekonująco.

Jeśli wierzyć licznym doniesieniom na temat nadchodzącego telefonu firmy z Cupertino, to nowy iPhone 6 ma trafić na rynek już pod koniec wakacji. Urządzenie ma mieć 4,7-calowy wyświetlacz, a w miesiąc od premiery nowego modelu ma zadebiutować jego powiększona wersja o 5,5-calowym panelu. Oba urządzenia mają mieć też ekrany przykryte szafirowym szkłem oraz nowe czytniki linii papilarnych Touch ID oraz aparaty iSight.

Jeśli chodzi o wygląd iPhone’a 6, to w internecie pojawiło się już wiele konceptów oraz licznych stworzonych przez fanów trójwymiarowych makiet. Możliwe jednak, że właśnie dowiedzieliśmy się nieco więcej o obudowie przyszłego telefonu Apple. W sieci krążą grafiki przedstawiające, jeśli wierzyć osobie, która je pierwotnie udostępniła, schemat budowy obudowy smartfona firmy Tima Cooka.

Zobacz również:

  • Apple Watch Series 7 - ceny, przecieki, oficjalne informacje [19.10.2021]
  • Sprawa sądowa Apple – bateria w iPhonie 6 wybuchła!
  • Oto realme GT Neo2T. Świetne parametry i jeszcze lepsza cena!
Apple iPhone 6 wycieka w formie szkiców produkcyjnych. Wygląda na nich jak iPod

Na rysunkach schematycznych szczegółowo narysowana została tylna obudowa urządzenia. Wynika z nich, że iPhone 6 faktycznie będzie sporo większy od poprzednika i z tego powodu przycisk blokady przesunięty został na prawą boczną krawędź. Wymiary urządzenia na rysunku to 138.14 x 66.97 x 5.95 mm, a całość pod względem wyglądu obudowy przypomina nieco ostatniego iPoda.

Z większą liczbą grafik przedstawiających rzekomy schemat budowy iPhone’a 6 można zapoznać się na stronie slashgear.com.