Apple iPhone 6 z ekranem 5,5 cala na zdjęciach. Co na to fanboy'e?

W Sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające rzekomo makiety smartfona iPhone 6 w dwóch wersjach: z 4,7- i 5,5-calowym ekranem.

Firma Apple jest bardzo konserwatywna jeżeli chodzi o wielkość wyświetlacza w iPhone'ach. W porównaniu do konkurencji korzystającej z Androida jej topowy iPhone 5S dysponuje zaledwie 4-calowym ekranem, co oznacza, że jest znacznie mniejszy od wersji mini byłych flagowych smartfonów firm takich jak Samsung, Sony, czy LG. Przeglądając komentarze fanboy'ów marki Apple można jednak zauważyć, że według nich 4 cale to idealna wielkość, która pozwala na wygodną obsługę jedną ręką oraz umieszczenie smartfona w kieszeni. Wszystko wskazuje jednak na to, że ich ukochana firma szykuje im przykrą niespodziankę.

Apple iPhone 6 już tak łatwo nie zmieści się w kieszeni...

W Sieci od miesięcy pojawiają się spekulacje i zdjęcia, z których wynika, że Apple zamierza wyposażyć iPhone'a 6 w ekran o przekątnej wynoszącej 4,7 cala, który nie będzie już tak "przyjazny dla kieszeni". Co gorsze, bloger Sonny Dickson zamieścił właśnie na Twitterze dwa zdjęcia, na których oprócz makiety wspomnianej wersji urządzenia przedstawiona jest również makieta wersji typowo phabletowej, bo wyposażonej w ekran 5,5 cala:

Apple iPhone 6 z ekranem 5,5 cala na zdjęciach. Co na to fanboy'e?

Apple iPhone 6

Apple iPhone 6 z ekranem 5,5 cala na zdjęciach. Co na to fanboy'e?

Apple iPhone 6

Z powyższych zdjęć wynika, że:

- iPhone 6 będzie miał przycisk Power/Sleep po prawej stronie

- zmiany doczeka się lampa błyskowa, która umieszczona zostanie w okrągłym otworze

Co na to fanboy'e?

Pytanie do fanboy'ów Apple: zamierzacie kupić tak niewygodny w użytkowaniu iPhone 6? Dacie się przekonać Apple, że 4 cale to jednak nie jest optymalna przekątna?

Zobacz również:

  • macOS 12.1 jeszcze w grudniu - co z Universal Control?
  • Sprawa sądowa Apple – bateria w iPhonie 6 wybuchła!
  • OPPO INNO DAY 2021 już 14 i 15 grudnia!