Apple iPhone 6 z nieoficjalną, ale bardzo prawdopodobną datą premiery

Znamy już datę konferencji, na której zaprezentowany zostanie iPhone 6. Do dzisiaj nie mieliśmy jednak informacji na temat tego, kiedy dokładnie nowy telefon Apple zostanie wprowadzony do sprzedaży. Wygląda jednak na to, że niespodziankę popsuł jeden holenderski operator komórkowy.

Prezentacja nowego telefonu Apple odbędzie się już za nieco ponad tydzień, czyli 9 września 2014 roku. Podczas tego wydarzenia zostanie pokazany światu iPhone 6, a jeśli wierzyć plotkom, oprócz niego firma Tima Cooka zaprezentuje też pierwszy w ofercie phablet iPhone 6L, inteligentny zegarek iWatch oraz nową usługę płatności zbliżeniowych opartą o chip NFC.

Wymienione wyżej nowości pozostają na razie w sferze domysłów, a jedyna pewna premiera to właśnie nowy iPhone 6 - który może, ale nie musi wyglądać tak jak na trafiających do sieci od wielu tygodni zdjęciach. Nadal niewiadomą pozostaje jednak konkretny termin, kiedy telefon trafi na sklepowe półki.

Zobacz również:

  • iPhone 13 z gorszym ekranem? Niestety to może być prawda!
  • Sprawa sądowa Apple – bateria w iPhonie 6 wybuchła!
  • Aplikacje i Gry na Androida za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [15.10.2021]
Apple iPhone 6 z nieoficjalną, ale bardzo prawdopodobną datą premiery

Do tej pory już kilkukrotnie w plotkach mówiono o dacie 19 września. Teraz ten termin wprowadzenia iPhone’a 6 do sprzedaży miał potwierdzić zachowujący anonimowość przedstawiciel jednego z holenderskich operatorów komórkowych. Podobno tego dnia nastąpi u tego operatora, jak i u w innych punktach sprzedaży pełna mobilizacja kadry pracowniczej.

Wejście iPhone’a 6 na sklepowe półki 19 września brzmi wiarygodnie, ponieważ do tej pory Apple wprowadzało nowe telefony do sprzedaży właśnie w piątek, niecałe dwa tygodnie po oficjalnej prezentacji. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku tradycja zostanie podtrzymana.

źródło: cultofmac.com