Apple odpowiada na problem z fabrycznymi zadrapaniami iPhone'a 5: to normalne

Tuż po tym jak pierwsi szczęśliwcy otrzymali swojego iPhone'a 5 w Sieci pojawiło się wiele wpisów, z których wynika, że gadżet dostarczony został do ich rąk z porysowaną obudową. Co na to Apple? Zobacz...

Po premierze rynkowej najnowszego gadżetu Apple - smartfona iPhone 5 - część jego nabywców zaczęła skarżyć się na to, że po wyjęciu go z fabrycznie zapakowanego pudełka okazywało się, iż ma porysowaną i miejscami posiadającą niewielkie wgniecenia obudowę. Jeden z fanboy'ów postanowił napisać w tej sprawie do Phila Schillera, wiceprezesa marketingu Apple:

"Kocham mój Blak&Slate iPhone 5, ale zobaczyłem na nim wiele rys, zadrapań i śladów na wszystkich krawędziach naokoło telefonu. Co powinniśmy zrobić? Czy są jakieś plany naprawienia tego?"

Wkrótce otrzymał następującą odpowiedź (zweryfikowaną przez redaktorów serwisu 9to5Mac):

"Na wszystkich aluminiowych produktach mogą występować zadrapania lub otłuczenia eksponujące naturalny srebrny kolor. To normalne."

No cóż...co wy na to?

Na koniec zapraszam do obejrzenia filmu, na którym porównano odporność na uszkodzenia obudów smartfonów iPhone 4S i iPhone 5: