Apple oficjalnie potwierdziło datę premiery iPhone'a 6

Premiera nowego telefonu Apple już za pasem. Dzisiaj firma z Cupertino wysłała zaproszenia do mediów na specjalną konferencję, która odbędzie się na początku września niedługo po zakończeniu targów IFA 2014. Prezentacja iPhone’a 6 jest praktycznie pewna, ale fani firmy Tima Cooka oczekują debiutu jeszcze kilku innych produktów.

Apple co roku na jesieni prezentuje nowy telefon na specjalnej konferencji. Zwykle na kilka tygodni przed tym wydarzeniem media dostają informację o dacie i miejscu tego wydarzenia, a zrzuty ekranu z zaproszeniem trafiają do sieci. Nie inaczej jest w tym roku przed premierą iPhone’a 6. Serwis loopinsight.com opublikował właśnie grafikę pochodzącą z takiego zaproszenia.

Z zaproszenia na konferencję Apple fani firmy z Cupertino nie dowiedzą się zbyt wiele na temat nadchodzących urządzeń. Widnieje na nim tylko data, czyli 9 września 2014 roku oraz hasło reklamowe. W tym roku producent zdecydował się na “Wish we could say more”, co można przetłumaczyć na język polski “Chcielibyśmy powiedzieć Wam więcej”. Nie znalazła się informacja o iPhonie 6, ale niemal pewne jest, że to urządzenie się pojawi.

Zobacz również:

  • iPhone 13 z gorszym ekranem? Niestety to może być prawda!
  • Sprawa sądowa Apple – bateria w iPhonie 6 wybuchła!
  • Aplikacje i Gry na Androida za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [15.10.2021]
Apple oficjalnie potwierdziło datę premiery iPhone'a 6

Firma Tima Cooka będzie trzymać swoich fanów w niepewności jeszcze przez blisko dwa tygodnie. Możliwe też, że zgodnie z obietnicami szefa firmy z początku roku na wrześniowej konferencji pojawią się też inne produkty oprócz iPhone’a 6. Wiele osób ma nadzieję na pierwszy inteligentny zegarek od Apple, który miałby nosić nazwę iWatch. Niewykluczone też, że pojawi się również pierwszy phablet zaprojektowany w Cupertino, który może nosić nazwę iPhone 6 Air lub iPhone 6L.