Apple oficjalnie zaprasza na konferencję! Nowe iPady nadchodzą

Firma Apple rozesłała zaproszenia na konferencję, która będzie miała miejsce 22 października i zostanie zorganizowana w centrum Yerba Buena Center for the Arts w San Francisco.

W poprzednim tygodniu pojawiły się spekulacje, z których wynikało, że Apple zamierza zorganizować 22 października konferencję. Dzisiaj wiemy już, że były one prawdziwe, gdyż amerykańska firma rozesłała właśnie zaproszenia na tę imprezę:

Apple oficjalnie zaprasza na konferencję! Nowe iPady nadchodzą

Zaproszenie Apple na konferencję

Jak widać, zaproszenia, podobnie jak w przypadku konferencji prezentującej iPhone'a 5S i iPhone'a 5C, są bardzo kolorowe. Nie zdradzają jednak niestety jakich premierowych produktów możemy oczekiwać. Apple zapowiada jedynie, że "wciąż ma wiele do omówienia"

Gwiazdami będą iPady

Pomimo tego, możemy być raczej pewni, że gwiazdami konferencji będą tablety. Obecnie spekuluje się, że piąta generacja iPada upodobni się do iPada mini (węższa ramka), będzie cieńsza i lżejsza oraz zostanie wyposażona w przycisk Touch ID. Z kolei w przypadku wspomnianego iPada mini drugiej generacji możemy podobno oczekiwać ekranu Retina.

Zobacz również:

Gdzie i kiedy dokładnie?

Konferencja Apple odbędzie się na terenie słynnego centrum Yerba Buena Center for the Arts w San Francisco. Jej początek zapowiedziano na 19:00 czasu polskiego.