Apple planuje organizację konferencji skupiającej się na usługach 25 marca.

Apple planuje zorganizowanie konferencji 25 marca 2019 roku. Czy zobaczymy na niej nowe produkty firmy z Cupertino?

Apple planuje organizację konferencji skupiającej się na usługach 25 marca.

Źródło: Apple

Od pewnego czasu spodziewaliśmy się, zapowiedzenia przez Apple wiosennego wydarzenia w tym roku, ponieważ firma często przed Światową Konferencją Deweloperów WWDC odbywającą się latem (na której prezentowane są nowe wersje systemów operacyjnych) organizuje dodatkowe wydarzenie. Według Johna Paczkowskiego Apple planuje konferencje na 25 marca. Wydarzenie ma się odbyć w Steve Jobs Theater na terenie Apple Park.

Źródła donoszą, że głównym tematem wydarzenia ma być nowy serwis z wiadomościami współpracujący z aplikacją News na iOS oraz macOS.

Zobacz również:

  • Recenzja: Recenzja Apple MacBook Air 15" (2023)
  • Twój WhatsApp otrzyma pięć nowych funkcji. Zobacz, jak się zmieni

Takie informacje wskazują na to, że marcowe wydarzenie nie będzie konferencją produktową i nie zostaną na niej zaprezentowane nowe urządzenia takie jak AirPods 2, nowy iPad mini 5 bądź odświeżona edycja iPhone'a SE. Jeżeli konferencja będzie skupiać się na prezentacji usług nie zobaczymy nowych produktów ani aktualizacji obecnych ( aktualizacja podzespołów komputerów Mac). W takim wypadku urządzenia te zostaną zaprezentowane później lub odbędzie się to bez organizowania specjalnego wydarzenia.

Taki stan rzeczy nie powinien dziwić zważywszy na fakt, jak często w ostatnim czasie Apple podkreśla rosnące przychody z usług. Dodatkowo spadająca sprzedaż iPhone'a może powodować, że Apple chce się skupić na rozwoju usług, które zapewnią dodatkowe zyski dla firmy.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: