Apple podnosi cenę słuchawek Beats Flex o 40%!

Apple znienacka postanowiło podnieść cenę swoich bazowych słuchawek bezprzewodowych Beats Flex aż o 40% bez podania powodu! Lepiej kupić je jeszcze przed zmianą ceny u autoryzowanych sprzedawców.

Beats Flex to najtańsze słuchawki bezprzewodowe z mikroprocesorem Apple W1, który pozwala na pełną integrację z urządzeniami wyprodukowanymi przez Apple.

Beats Flex
Źródło: apple.com

Beats Flex

Źródło: apple.com

Gigant z Cupertino postanowił znacząco podnieść sugerowaną cenę detaliczną słuchawek Beats Flex bez podania żadnego powodu. Za słuchawki, które do wczoraj kosztowały 249 zł, dziś przyjdzie nam zapłacić aż 349 zł!

Zobacz również:

  • Najlepsze promocje na iPhone - zobacz atrakcyjne oferty [Aktualizacja 28.11.2021]
  • Black Friday - najlepsze promocje na sprzęt Apple
Słuchawki Beats Flex w nowej cenie
Źródło: apple.com

Słuchawki Beats Flex w nowej cenie

Źródło: apple.com

Apple oficjalnie nie podało powodu zmiany ceny. Możemy podejrzewać, że chodzi o złagodzenie problemów z dostawami podzespołów, których ceny cały czas rosną.

Słuchawki Beats Flex to bardzo popularny model, który sprzedaje się ze względu na pełną kompatybilność ze sprzętem Apple (taką samą jak w droższych AirPodsach) oraz atrakcyjną cenę. Nie jest to model True Wireless. Obie słuchawki połączone są z wykorzystaniem przewodu.

Jeżeli zamierzasz kupić słuchawki Beats Flex radzimy się pośpieszyć. Na szczęście autoryzowane sklepy Apple w naszym kraju nie zmieniły jeszcze ceny - słuchawki sprzedawane są za 249 zł. Dodatkowo sklep RTV Euro AGD ma je w swojej ofercie za zaledwie 164,99 zł.