Apple szykuje konferencje. Nowe AirPodsy i Air Tags już 23 marca

Dziwnym zbiegiem okoliczności konferencja odbędzie się w dniu prezentacji nowych flagowców OnePlusa. Na wydarzeniu Apple zaprezentuje odświeżone akcesoria, ale po cichu liczymy także na nowego iMaca.

Najnowsze plotki z Państwa Środka sugerują, że Apple zorganizuje swoje pierwsze wydarzenie tego roku 23 marca. Data ta została podana użytkownika Twittera o nicku DuanRui.

Logo Apple z ostatniej konferencji

Logo Apple z ostatniej konferencji

Jakie produkty zobaczymy na najbliższej konferencji? Zgodnie z naszym materiałem o premierach Apple zaplanowanych na ten miesiąc powinniśmy zobaczyć nowe słuchawki AirPods trzeciej generacji, całkowicie przeprojektowanego iPad'a Pro oraz lokalizator AirTags.

Wcześniej uważaliśmy, że konferencja odbędzie się 16 marca 2021 roku. Taka data została przekazana przez Marka Gurmana z Bloomberga. Najnowsze informacje sugerują jednak, że konferencja odbędzie się we wtorek 23 marca 2021 roku. Tego samego dnia OnePlus zaprezentuje flagowe smartfony z rodziny OnePlus 9.

Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią wydarzenie odbędzie się wirtualnie. Transmisja na żywo dostępna będzie na stronach Apple oraz oficjalnym kanale na YouTube. Oznacza to, że do jej oglądania nie potrzebujemy już urządzenia od Apple.

Apple zazwyczaj przeprowadza swoje konferencje we wtorki, więc data 23 marca 2021 jest wysoce prawdopodobna.

Oficjalnie Apple nie przekazało jeszcze żadnych informacji na temat planowanej konferencji prasowej. Liczymy, że tego dnia pojawi się iPad z ekranem mini-LED. Chcielibyśmy zobaczyć także nowego iMaca z procesorem Apple Silicon. Na jego premierę wskazuje wycofanie ze sprzedaży topowych konfiguracji iMaca 21,5 Retina 4K.

Plotka pochodzi ze sprawdzonego źródła, które w zeszłym roku jako pierwsze podało, że iPhone 12 otrzyma złącze MagSafe.

Źródło: MacRumors.com