Apple szykuje trzy nowe modele iPhone'ów oraz iPody z aparatami cyfrowymi?

W Sieci pojawiły się pogłoski na temat planów firmy Apple dotyczących trzech nowych telefonów oraz nowych wersji iPodów wyposażonych w aparaty cyfrowe.

iPhone 3G" data-status="http://www.pcworld.pl/news/345050/iPhone.3.0.nadchodzi.rewolucja.w.swiecie.iPhone.3G.html">iPhone 3.0 - nadchodzi rewolucja w świecie iPhone 3G

Zgodnie z najnowszymi pogłoskami, Apple szykuje się do rychłej prezentacji nowych urządzeń. Być może nastąpi to już nawet na mającej się rozpocząć 8 czerwca konferencji Worldwide Developer Conference (WWDC).

Serwis PhoneArena.com, opierając się na źródle w Best Buy, podzielił się informacjami na temat trzech nowych telefonów (o kodowych oznaczeniach Project Charlie 1, Project Charlie 2, Project Charlie 3) pracujących w sieci amerykańskiego operatora komórkowego, firmy AT&T. Niewykluczone, że będą to nowe wersje iPhone'a.

Ponadto serwis HardMac.com przekonuje, że przyszłe modele iPhone'ów będą, pod względem kształtu oraz wymiarów, takie same jak obecny iPhone 3G. Twierdzi również, że firma z Cupertino być może odświeży we wrześniu odtwarzacze iPod nano i Touch, dodając im możliwość wykonywania zdjęć.

Warto także przypomnieć, że kilka dni temu wyciekły do sieci informacje na temat prawdopodobnej specyfikacji nowego iPhone'a.