Apple testuje trzy "inteligentne" zegarki iWatch z elastycznymi ekranami

Z ostatnich "sieciowych" doniesień wynika, że Apple testuje obecnie trzy wersje zegarka iWatch. Każda wyposażona została w elastyczny ekran OLED.

Od wielu miesięcy w Internecie krążą spekulacje na temat "inteligentnego" zegarka iWatch. Tego, że urządzenie takie powstanie, możemy być pewni, gdyż Apple, jako "najbardziej innowacyjna firma 2013 roku" (tytuł ten, który przyznaje The Boston Consulting Group, zdobyła po raz dziewiąty z rzędu) nie może sobie po prostu pozwolić na pozostanie zbyt daleko w tyle. Jej najpoważniejszy konkurent, Samsung, zaprezentował już bowiem swój smartwatch - Galaxy Gear.

Apple testuje trzy wersje

Z najnowszych doniesień koreańskiego serwisu The Chosun Ilbo wynika, że Apple testuje obecnie trzy wersje zegarka iWatch dysponujące ekranem OLED o przekątnej wynoszącej 1,3-, 1,4- i 1,5-cala. Co jednak najważniejsze, wyświetlacze te miałyby być elastyczne.

Zobacz również:

  • Szukasz słuchawek Apple AirPods Pro? Jest promocja na Amazon.pl
  • WOŚP - najlepsze licytacje telefonów i akcesoriów

Apple będzie musiało się bardzo postarać?

Apple z pewnością stać na przygotowanie "inteligentnego" zegarka cechującego się nie tylko świetnym designem (elastyczny ekran byłby czymś naprawdę innowacyjnym), ale również dużą funkcjonalnością (mam tutaj na myśli np. baterię wystarczającą nie na dzień, ale kilka dni pracy). Moim zdaniem nie musi się jednak aż tak wysilać. Ma bowiem ułatwione zadanie, gdyż Samsung prezentując zegarek Galaxy Gear, nie ustawił zbyt wysoko poprzeczki...