Apple wprowadza do sprzedaży nowe AirPods'y. Są mocno limitowane

Apple rzadko kiedy wprowadza na rynek limitowane wersje swoich produktów. Na niedługo przed premierą nowych AirPodsó amerykanie zrobili wyjątek, aby pobudzić nieco sprzedaż swoich słuchawek bezprzewodowych.

Słuchawki Apple AirPods wywołały niemałe zamieszanie na rynku. W 2016 roku wszyscy śmieli się z pchełek z uciętym kablem, ale szybko okazało się, że konsumenci polubili się z prawdziwie bezprzewodowymi słuchawkami. Obecnie takie akcesorium posiada prawie każdy szanujący się producent sprzętu elektronicznego.

Słuchawki Apple AirPods Pro

Słuchawki Apple AirPods Pro

Apple postanowiło wprowadzić na rynek limitowaną wersję słuchawek AirPods Pro. To topowy model TWS w ofercie producenta, który pojawił się w sprzedaży w październiku 2019 roku. Wiemy już, że Apple wprowadzi niedługo zupełnie nowe AirPodsy, więc stworzenie limitowanej wersji może służyć pobudzeniu sprzedaży schodzącego modelu.

Słuchawki Apple AirPods Pro Limited Edition dostępne będą tylko na jednym, ale bardzo ważnym dla Apple rynku. Mowa o Chinach. Na czym polega wyjątkowość nowych słuchawek? Apple postanowiło umieścić na opakowaniu oraz etui ładującym emotikonę roku. To jedyne zmiany, jakie wprowadził producent. Reszta specyfikacji technicznej pozostała niezmieniona.

Limitowana wersja AirPodsów Pro

Limitowana wersja AirPodsów Pro

AirPods Pro Limited Edition kosztują tyle samo, co klasyczne AirPodsy Pro. Cena detaliczna w Polsce wynosi 1249 zł. Apple umożliwia darmowy grawerunek na etui ładującym. Jeżeli z niego zrezygnujemy, u autoryzowanych sprzedawców słuchawki Apple AirPods Pro kupimy za nieco ponad 900 zł.

Źródło: gizmochina.com