Apple wprowadzi telewizory All-In-One w 2012 roku?

Możliwe, że Apple - koncern znany z rynku komputerowego i mobilnego - wreszcie wejdzie na rynek RTV. Apple najprawdopodobniej zamierza wprowadzić w następnym roku na rynek telewizory All-In-One.


Apple wprowadzi telewizory All-In-One w 2012 roku?

Apple TV

Według nieoficjalnych doniesień już w 2012 roku Apple miałby wydać 3 telewizory All-In-One ze wbudowanymi głośnikami surround czy krótko mówiąc telewizor i zestaw kina domowego w jednym. Telewizory z nadgryzionym jabłkiem na obudowie. Tego jeszcze nie było. Byłyby one doskonałym uzupełnieniem dla sieciowych odtwarzaczy Apple TV.

All-In-One to nie tylko komputer

Nazwa All-In-One znana jest ze świata komputerów - to komputer stacjonarny wbudowany za ekranem monitora czyli cały komputer w jednej obudowie. Oto top 5 All-In-One.

Zobacz również:

Bose VideoWave - telewizor i kino domowe w jednym

Taki zaawansowany telewizor All-In-One - o nazwie VideoWave - wprowadziła w tym roku na polski rynek amerykańska firma Bose. Niestety kosztuje on 27 tys. zł. Ale osobiście słyszałem go akcji i daje czadu - zobacz pierwsze wrażenia z Bose VideoWave.

Telewizory Apple - ceny jak zwykle będą z kosmosu

Już widzę te ceny... Telewizory Apple pewnie będą droższe od konkurencji co najmniej o ⅓. Samsung, który jest obecnie liderem sprzedaży TV nie ma się więc czego obawiać, bo wysoka cena telewizorów Apple będzie zaporowym argumentem dla większości użytkowników. Ale nie dla fanów Apple.

Telewizory Apple - fani jabłka na całym świecie zapewnią sukces

Nowe telewizory Apple będą sukcesem - jestem tego pewien. Apple dorobił się całej masy wyznawców, którzy kupują wszystko, co tylko zostało opatrzone logo nadgryzionego jabłka. Ci którzy mają już MacBooka, iPhone’a, iPoda oraz iPada z pewnością dodanie przegapią okazji, żeby dodać do swojej kolekcji telewizory koncernu z Cupertino.

Źródło: What HiFi