Apple wyda iOS 7.1 przed 11 marca

Apple wkrótce wyda aktualizację iOS 7.1 - przekonuje John Gruber z bloga Daring Fireball. Amerykańska firma znalazła chyba świetny sposób na przyspieszenie jej adaptacji.

Mobilny system Apple iOS 7.1 testowany jest przez deweloperów od listopada 2013 roku. System doczekał się kilku wersji beta, natomiast jego premiera od jakiegoś czasu zapowiadana jest przez branżowe serwisy na marzec. Dzisiaj otrzymaliśmy kolejne interesujące informacje na ten temat, które zdają się potwierdzać, że najnowszy OS amerykańskiej firmy zostanie wydany w ciągu kilku najbliższych dni.

Ich autorem jest John Gruber z bloga Daring Fireball, który twierdzi, że firma Apple zamierza udostępnić aplikację pozwalającą na śledzenie na żywo sponsorowanego przez nią najbliższego koncertu z cyklu iTunes Festival mającego się rozpocząć dokładnie 11 marca w Austin w Teksasie. Co ważne, aplikacja ta do działania będzie wymagała systemu iOS 7, co oznacza, że powinien on trafić na pierwsze iGadżety kilka dni wcześniej, czyli być może nawet już jutro (6 marca).

Zobacz również:

  • Windows 10: jak nagrywać pliki audio? [PORADNIK]

Przy okazji warto przypomnieć, że podczas koncertu zagra wiele popularnych zespołów, m.in. Coldplay, Soundgarden i Keith Urban. Udostępnienie wcześniej iOS 7 wraz z wspomnianą aplikacją stanowi więc świetny ruch, który być może przełoży się na rekordowo szybką adaptację aktualizacji.