Apple wyprzedaje stare produkty na święta - nowe AirPodsy już w marcu

Apple przygotowuje się do prezentacji nowych słuchawek. Nie bez powodu zaplanowaną ją po świętach. Gigant z Cupertino pozbywa się z magazynów wersji z 2019 roku.

Apple AirPods (zapoznaj się z naszą recenzją) to słuchawki, które zrewolucjonizowały rynek. Prawdziwie bezprzewodowe pchełki są już z nami od czterech lat. Obecnie na rynku znajdziemy drugą generację klasycznych AirPodsów oraz model Pro z obudową w innym kształcie oraz z wbudowaną aktywną redukcją hałasu. Oba modele słuchawek zostały wprowadzone na rynek w 2019 roku.

Słuchawki Apple AirPods Pro

Słuchawki Apple AirPods Pro

Bazowe AirPodsy odświeżono w marcu, a model Pro pojawił się w październiku. Od kilku miesięcy w sieci pojawiają się plotki na temat trzeciej generacji słuchawek Apple AirPods.

Okazuje się, że mają one zadebiutować w marcu 2021 roku. Wiadomość tą przekazał @LeaksApplePro za pośrednictwem Twittera. Jest ona zgodna z wcześniejszymi przeciekami, które sugerowały premierę na początku 2021 roku.

Nowy model AirPodsów od Apple ma zaoferować nowy wygląd zewnętrzny podobny do tego znanego z AirPods Pro. Niestety nie możemy liczyć na ANC. Funkcja ta zarezerwowana jest dla droższego modelu z Pro w nazwie.

Źródło: Gizmochina.com