Apple zalicza falstart z monitorem Sharp 4K, kompanem komputera Mac Pro

W europejskich internetowych sklepach Apple zagościł na chwilę monitor Sharp PN-K321, który dysponuje ekranem 4K. Premiera nowego Maka Pro tuż tuż...

Apple kilka miesięcy temu zaprezentowało oficjalnie nowego Maka Pro, który zaskakuje kosmicznym designem i wręcz poraża oferowaną wydajnością. Urządzenie, które w całości składane ma być w Stanach Zjednoczonych, zostało wycenione w podstawowej wersji (czterordzeniowy Intel Xeon E5 3,7 GHz, 12 GB pamięci RAM, dwie karty FirePro D300, 256 GB SSD) na 13 299 zł. Niestety do tej pory nie możemy doczekać się informacji na temat daty rozpoczęcia jego sprzedaży. Apple cały czas wspomina bowiem jedynie o grudniu.

Ostatnie wydarzenia zdają się jednak potwierdzać, że nowy Mac Pro pojawi się na rynku na dniach. W europejskich sklepach internetowych giganta zagościł bowiem mający idealne go uzupełniać 32-calowy, oparty na technologii IGZO, monitor Sharp PN-K321, który oferuje rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli:

Apple zalicza falstart z monitorem Sharp 4K, kompanem komputera Mac Pro

Sharp PN-K321

Niestety wkrótce potem zniknął...

Zobacz również:

  • Apple Watch Series 7 - ceny, przecieki, oficjalne informacje [19.10.2021]
  • Masz starszego Maca? Nie instaluj nowej przeglądarki Safari 15!
  • Okazja w RTV Euro AGD: super ceny i piąty produkt 99% taniej

Premiera 16 grudnia?

Na koniec warto dodać, że nowy Mac Pro zagościł kilka dni temu w niemieckim sklepie Contrad Electronic. Towarzyszyła mu informacja, że jego wysyłka rozpocznie się 16 grudnia:

Apple zalicza falstart z monitorem Sharp 4K, kompanem komputera Mac Pro

Nowy Mac Pro

Obecnie oferta ta również nie jest już dostępna.