Apple zapowiada konferencję, na której ma pojawić się iPad Air 2

W zeszłym miesiącu Apple zaprezentowało nowe telefony iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Równy miesiąc po tej konferencji odbędzie się kolejne wydarzenie, na którym firma z Cupertino ma zaprezentować nowe produkty. Praktycznie pewne jest, że już w połowie października Tim Cook zaprezentuje na scenie tablet iPad Air drugiej generacji.

Dzisiaj w sieci pojawiły się natomiast pierwsze zdjęcia, które przedstawiają makietę tabletu iPad Air 2, która została przekazana twórcom najróżniejszy etui i futerałów na tablety. Jeśli jest ona autentyczna, to nowy tablet z 9,7-calowym ekranem w ofercie Apple nie będzie się zbytnio różnił od poprzednika. Spodziewamy się obudowy grubej na 7 mm (w poprzednim modelu było to 7,5 mm) oraz zmienionej osłonki głośnika. W tablecie ma zostać też czytniki linii papilarnych TouchID.

Apple zapowiada konferencję, na której ma pojawić się iPad Air 2

Apple zapowiedziało dzisiaj, że już 16 października odbędzie się konferencja, na której zaprezentowane zostaną nowe produkty. Tak naprawdę nie wiadomo, co konkretnie zostanie na niej pojawi. Prezentacja nowego tabletu jest praktycznie pewna, ale hasło “It’s been way too long” promujące nadchodzące wydarzenie może sugerować odświeżenie którejś z zaniedbanych linii urządzeń.

Zobacz również:

  • iPhone 13 z gorszym ekranem? Niestety to może być prawda!
  • Najciekawsze nadchodzące smartfony 2021 roku [Kalendarium Premier; AKTUALIZACJA 15.10.2021]
Apple zapowiada konferencję, na której ma pojawić się iPad Air 2

Wśród produktów, jakie mogą zostać zaprezentowane na październikowej konferencji, wymieniane są między innymi odtwarzacz muzyczny iPod, jak i komputer Mac Mini. Niewykluczone też, że Apple pokaże sprzęt z nowej kategorii produktowej, jak np. telewizor lub po prostu nową generację przystawki do telewizora Apple TV.

źródła: 9to5mac.com i tinhte.vn