Arcane - Netflix potwierdza znakomitą wiadomość. Serial otrzyma drugi sezon

Jeśli serial w świecie League of Legends - Arcane, przypadł wam do gustu, to mamy dla was znakomitą wiadomość.

arcane netflix

fot. Riot Games

W zasadzie można było się tego spodziewać. Po ogromnym sukcesie jakim okazał się serial Arcane, trudno było przypuszczać, że Riot Games i Netflix zrezygnują z formatu. Zaskoczeniem może być jednak tempo, w jakim firmy podjęły decyzję o kontynuowaniu współpracy. Na oficjalnym koncie serialu na Twiterze pojawił się wpis, które nie pozostawia żadnych wątpliwości - drugi sezon Arcane jest już w produkcji. Oficjalnej zapowiedzi towarzyszy też krótki teaser, nie zdradza on jednak, z czym będziemy mieli dokładnie do czynienia.

Niestety nie wiemy jakie wątki poruszy drugi sezon Arcane, ani kiedy serial trafi na platformę Netflix. Jednak biorąc pod uwagę, że prace nad nim dopiero się rozpoczynają, to na jego debiut będziemy musieli najprawdopodobniej poczekać najwcześniej do końcówki 2022 roku.

Zobacz również:

  • Turbulencje sezon 4 – kiedy premiera odcinka 11 na Netfliksie?
  • Jak połączyć konto Riot z Xbox i grać w League of Legends na konsoli?

Przypomnijmy, Arcane opowiada losy Vi oraz Jinx, bohaterek dobrze znanych sympatykom gry League of Legends. Serial został podzielony na trzy akty, każdy po trzy odcinki. Pierwszy z nich zadebiutował 7 listopada, ostatni zaś udostępniony został miniony weekend. Wówczas widzowie doczekali się wielkiego finału pierwszego sezony Arcane.

Zobacz również: Elex 2 - zwiastun z polskim dubbingiem przedstawia frakcje


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: