Archiwizacja w Boswell 1.0

Copernican Technologies wydała Boswell 1.0, program do archiwizacji i zarządzania informacjami.

Program Boswell 1.0 oferowany przez firmę Copernican Technologies to menadżer informacji przeznaczony do archiwizowania i kontrolowania danych pochodzących z różnych źródeł włącznie z pocztą elektroniczną, stronami WWW, notatkami i dokumentami.

Teksty są organizowane i kategoryzowane automatycznie, a według przedstawicieli firmy 'aplikacja odróżni list od Freda na temat projektu Harris i nie tylko umieści list razem z innymi emailami, ale także z wszystkimi innymi plikami dotyczącymi Freda i projektu Harris'.

Boswell 1.0 jest także w stanie automatycznie wypełniać informacje związane z nadawcą, odbiorcą czy nawet projektem, a po jednokrotnej instrukcji program sam gromadzi pliki według wskazanej zasady, aż do czasu zmiany reguł gromadzenia danych. Użytkownicy tworzący długie dokumenty mogą polecić Boswellowi, aby rejestrował wszystkie zmieniające się wersje, co oznacza, że tekst można modyfikować czy nawet skasować bez obawy utraty danych. Program jest także w stanie eksportować informacje do poczty elektronicznej albo edytora tekstów.

Boswell 1.0 kosztuje 129 USD i jest dostępny na witrynie firmy Copernican Technologies.

www.copernican-tech.com


Zobacz również