Arma 2 za darmo już w czerwcu - największe demo w historii gier?

Wieloosobowa gra wojenna Arma 2 firmy Bohemia Interactive jeszcze w czerwcu zostanie udostępniona za darmo na PC.

Arma 2 za darmo

Arma 2 to interesująca gra - nawet w tłumie obecnych na rynku wojennych shooterów. Jej głównymi zaletami są: bitwy na wielką skalę, jeden z najbardziej realistycznych silników fizycznych w świecie gier oraz dynamiczna kampania, która rozwija się zgodnie z decyzjami graczy. Jeżeli interesowałeś się zakupme tej gry, ale nie na tyle, by w ciemno wydać pieniądze, to Bohemia Interactive przygotowała miłą zachętę, z której warto skorzystać - darmową wersję gry Arma 2.

Co będzie zawierać za darmo?

Darmowa wersja gry nie będzie zawierała trybu kampanii, grafiki HD, oraz nie będzie oferowała dodatków stworzonych przez graczy oraz modów. Za to darmowa Arma 2 zawiera wszystkie 300 rodzajów obecnych w grze, broni, jednostek i pojazdów. W darmowej wersji znajdziemy też tryb multiplayer 50+, serwery dedykowane oraz edytor misji (single/multiplayer). Imponujące.

Arma 2 całkowicie za darmo - największe demo w historii gier?

Warto jeszcze podkreślić - nie ma tu żadnych mikrotransakcji, ani ukrytych kosztów w grze. Arma 2 jest całkowicie za darmo - właściwie to chyba najbardziej rozbudowane demo w historii . I nawet z tego powodu warto sprawdzić Arma 2, tym bardziej, że Arma 3 pojawi się dopiero latem 2012 roku.