Arma 2 za darmo już w czerwcu - największe demo w historii gier?

Wieloosobowa gra wojenna Arma 2 firmy Bohemia Interactive jeszcze w czerwcu zostanie udostępniona za darmo na PC.

Arma 2 za darmo

Arma 2 to interesująca gra - nawet w tłumie obecnych na rynku wojennych shooterów. Jej głównymi zaletami są: bitwy na wielką skalę, jeden z najbardziej realistycznych silników fizycznych w świecie gier oraz dynamiczna kampania, która rozwija się zgodnie z decyzjami graczy. Jeżeli interesowałeś się zakupme tej gry, ale nie na tyle, by w ciemno wydać pieniądze, to Bohemia Interactive przygotowała miłą zachętę, z której warto skorzystać - darmową wersję gry Arma 2.

Co będzie zawierać Arma 2 za darmo?

Darmowa wersja gry nie będzie zawierała trybu kampanii, grafiki HD, oraz nie będzie oferowała dodatków stworzonych przez graczy oraz modów. Za to darmowa Arma 2 zawiera wszystkie 300 rodzajów obecnych w grze, broni, jednostek i pojazdów. W darmowej wersji znajdziemy też tryb multiplayer 50+, serwery dedykowane oraz edytor misji (single/multiplayer). Imponujące.

Arma 2 całkowicie za darmo - największe demo w historii gier?

Warto jeszcze podkreślić - nie ma tu żadnych mikrotransakcji, ani ukrytych kosztów w grze. Arma 2 jest całkowicie za darmo - właściwie to chyba najbardziej rozbudowane demo w historii gier komputerowych. I nawet z tego powodu warto sprawdzić Arma 2, tym bardziej, że Arma 3 pojawi się dopiero latem 2012 roku.