Armie Exigo nadciągają!

Firma Electronic Arts Polska poinformowała, że już wkrótce do sprzedaży trafi strategia czasu rzeczywistego pt. 'Armie Exigo' Gra będzie dostępna wyłącznie w wersji na komputery osobiste i zostanie wydana w profesjonalnej, polskiej wersji językowej.

'Armie Exigo' to strategia czasu rzeczywistego zrealizowana w konwencji fantasy, w której będziemy prowadzić boje zarówno nad, jak i pod ziemią. W świecie Exigo, w którym pokój i dobrobyt trwały przez lata, mocarstwa ludzi i bestii muszą stawić czoła największemu zagrożeniu, jakie kiedykolwiek istniało - na mieszkańców świata Exigo uderzyła armia 'Upadłych'. Głównym celem gry jest pokonanie armii Bestii na powierzchni ziemi, a następnie zejście do podziemnych pieczar i unicestwienie czającego się w nich tajemniczego wroga.

Dostępne w grze armie mają możliwość przenoszenia się głęboko pod ziemię, dzięki czemu potrafią niezauważenie przemierzać teren wroga. Powrót na powierzchnię ziemi w odpowiednim momencie umożliwia przeprowadzenie zabójczego ataku na zaskoczonych przeciwników.

Na naszym serwerze FTP znajduje się już wersja demonstracyjna gry, dzięki której można sprawdzić, co strategia 'Armie Exigo' będzie oferować w pełnej wersji. Aby ukończyć misję dostępną w demie gry należy zniszczyć dwie 'plomby' chroniące wejścia do katakumb.

Gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej, a trafi do sklepów już 10 grudnia.

Plik do pobrania:

Armies of Exigo SP Demo


Zobacz również