'Army Men: Sarge's War' - powrót plastikowych żołnierzy

Cenega poinformowała, że już wkrótce do sklepów na terenie całego kraju trafi kolejna odsłona bestsellerowej serii 'Army Men. Sarge's War' to powrót plastikowych żołnierzyków na pole bitwy, a tym razem dynamiczna akcja oglądana będzie w pełnych trzech wymiarach.

'Sarge's War' to trzecioosobowa gra akcji 3D, która toczy się w świecie plastikowych żołnierzyków. Weź udział w niekończącej się wojnie zabawek, które nie biorą jeńców i zrobią wszystko, aby przeciwnik stopił się w piekielnym ogniu ich miotaczy płomieni.

Gracz prowadzi tytułowego sierżanta w serii niebezpiecznych misji, powiązanych interesującą fabułą. Wykorzystaj swój zmysł taktyczny, inteligentnie wykorzystuj naturalne osłony i atakuj znienacka, aby pokonać przeciwnika. Nowe efekty specjalne pozwolą Ci dosłownie zmieść żołnierzyki wroga z powierzchni ziemi - przed Tobą najbardziej brutalna część bestsellerowej serii 'Army Men'.

'Army Men: Sarge's War' wydane zostanie przez firmę Cenega Poland w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Premiera gry przewidziana jest na siepień tego roku, a jej cenę ustalono na 119,90 zł.

Więcej Informacji o grze:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=1019

Strona oficjalna:

http://www.3do.com/armymen/armymen/index.html


Zobacz również