Artystyczne notebooki Della

W ofercie amerykańskiego producenta pojawiły się nowe notebooki. Zaprojektowano je z myślą o użytkownikach potrzebujących nie tylko dużej wydajności, ale biorących też pod uwagę sposób wykonania sprzętu.

Maszyny z serii Dell Inspiron 1525 Special Art Edition zostały zaprezentowane na konferencji w Nowym Jorku. W skład tej edycji wchodzą komputery o dwóch różnych wzorach widocznych na klapkach wyświetlaczy. Wzory noszą nazwy "Sea Sky" i "Bunch O Surfers", a za ich projekt odpowiada niejaki Mike Ming. W ramach edycji specjalnej Inspirona 1525 dostępne będą wersje Mike Ming Edition (procesor Pentium Dual Core, 160 GB HDD, 3 GB RAM) oraz Mike Ming Extreme Edition (procesor Intel Core 2 Duo, 320 HDD, 3 GB RAM).

Dell Inspiron 1525 w nowej limitowanej serii stylizowanych klapek ekranu: "Sea Sky" i "Bunch O Surfers".

Dell Inspiron 1525 w nowej limitowanej serii stylizowanych klapek ekranu: "Sea Sky" i "Bunch O Surfers".

Minimalne ceny tych maszyn to odpowiednio 699 i 799 USD.

Jak już wspomniano, jest to edycja limitowana, jednakże do sierpnia br. Dell zamierza zwiększyć liczbę modeli z wystylizowanymi klapkami, zapowiadane są także nowe wzory. Ponadto firma chciałaby umożliwić klientom projektowanie własnych wzorów (użytkownik wysyła obraz firmie, która umieszcza grafikę na pokrywie matrycy LCD).

Więcej informacji: Dell Art