Ashampoo Burning Studio 10.0.1 - wypalanie, zgrywanie i autoring płyt

Dobre narzędzie do wypalania płyt powinno oferować również funkcje do zgrywania, tworzenia okładek, czy autoringu. Nie może być przy tym ociężałe i zajmować całego dysku. Warunki te spełnia Ashampoo Burning Studio 10.

Ashampoo Burning Studio 10.0.1 - wypalanie, zgrywanie i autoring płyt

Ashampoo Burning Studio 10.0.1

Cena: 50 dol.

Informacje: www.ashampoo.com

Ashampoo Burning Studio 10 to najnowsza wersja programu do nagrywania płyt. Aplikacja obsługuje nośniki CD, DVD oraz Blu-ray. Jest szybka, wygodna i prosta w obsłudze. Wypala nośniki jedno i wielosesyjne, tworzy i nagrywa obrazy dysków (CUE, BIN, ISO i ASHDISC), płyty z autostartem, kopiuje dane 1:1 i czyści płyty wielokrotnego zapisu. Program został wyposażony w narzędzia do robienia kopii zapasowych plików (dane nagrywa bezpośrednio na płytach bądź twardym dysku) i funkcje zgrywania płyt audio. Posługuje się przy tym formatami MP3, WMA i WAV. Do zapisu skorzysta natomiast z plików MP3, FLAC, OGG, WMA i WAV.

Wbudowane narzędzia do autoringu wideo ułatwiają tworzenie filmów w standardach PAL i NTSC, zarówno w formacie 16:9, jaki 4:3. Do wygenerowania menu można wykorzystać wbudowane szablony, uzupełnić je własnymi przyciskami czy tłem muzycznym i graficznym oraz tekstem. Dotyczy to zarówno formatów DVD, jak i Blu-ray. Burning Studio obsługuje też VCD i SVCD. Program można wykorzystać do projektowania i drukowania okładek na płyty, pudełek DVD i nadruków na płyty.

Ashampoo Burning Studio 10.0.1 jest dostępny w polskiej wersji językowej. Wariant testowy działa 10 dni. Po bezpłatnej rejestracji okres ten zostaje przedłużony o kolejne 20 dni. W trakcie instalacji Burning Studio usiłuje zmienić domyślną wyszukiwarkę i stronę startową przeglądarki oraz dodać do niej pasek narzędziowy.

Pobierz program: Ashampoo Burning Studio 10.0.1