Ashampoo Video Optimizer Pro - nowa aplikacja do poprawy nagrań wideo

Doskonale znana, niemiecka firma Ashampoo zaprezentowała swój nowy program - Video Optimizer Pro. Na czym polega jego działanie?

Ashampoo Video Optimizer Pro to narzędzie, które pozwolić poprawić kontrast i nasycenie, a także dodać materiałom wideo więcej życia. Umożliwia dopasowaniu balansu bieli, dzięki czemu można sprawić, że materiał będzie bardziej ciepły z wyglądu, a obiekty chłodne staną bardziej zimne. Użytkownik może dopasować jasność, cieniowanie koloru oraz dodać efekty, np. winiety. Pozwala także stabilizować obraz w trakcie filmowania z ręki, pozbyć się cyfrowego szumu i migotania. Jednym kliknięciem można wprowadzić efekt spowolnienia lub filmu migawkowego oraz dokonać korekty zniekształceń soczewek. A z pomocą wbudowanego edytora da się obracać, przycinać i łączyć nagrane filmy.

Najciekawsze cechu:

- wysoce efektywna stabilizacja obrazu

- automatyczne usuwanie efektu rybiego oka

- doskonała ostrość i kolory dające całkowicie nowe doznania wizualne

- dobrze przemyślane efekty spowolnienia i filmu poklatkowego, dające niesamowite rezultaty

- ustawienia dające idealne naświetlanie i kontrast nawet w przypadku nieudanych ujęć

- zachwycające efekty, takie jak tilt-shift, który nadaje obrazom bardziej indywidualny charakter

- redukcja szumów i usunięcie migotania dla uzyskania jasnego i wyraźnego nagrania

- wbudowany edytor

- możliwość przetwarzania wsadowego

Czy aplikacja Ashampoo Video Optimizer Pro ma jakieś wady? Jedyny minus to fakt, że nie jest ona dostępna za darmo, ale można przekonać się o jej możliwościach dzięki 30-dniowej wersji testowej.

Kliknij tutaj, aby pobrać wersje testową Ashampoo Video Optimizer Pro

Domyślnie program instalowany jest w 10-dniowej wersji testowej. Po darmowej rejestracji e-mailowej czas ten jest zwiększany o kolejne 20 dni. Zarówno wersja testowa, jak i pełna posiadają polski interfejs językowy.