Ashampoo WinOptimizer - aby system działał na 100%

Każdy użytkownik komputera chce wykorzystywać maksymalnie jego moc, a do tego niezbędne jest utrzymywanie porządku w systemie operacyjnym i na dysku. Pomoże w tym Ashampoo WinOptimizer.

Program ten składa się z kilku podstawowych modułów, wyspecjalizowanych w różnych opcjach czyszczenia. Znajdziemy tu między innymi narzędzia do usuwania zbędnych plików (np. tymczasowych czy pozostałości po grach i aplikacjach), likwidacji uszkodzonych i zbędnych wpisów w rejestrze, a także oczyszczania śladów aktywności użytkownika, co zagwarantuje mu lepszą prywatność. W tym przypadku usuwana jest historia odwiedzanych stron oraz otwieranych dokumentów. Na uwagę zasługują funkcje Live Tuner 2.0 oraz Game Booster – pierwsza służy do optymalnego działania aplikacji, druga - gier.

Ashampoo WinOptimizer umożliwia również zarządzanie systemowymi punktami przywracania, permanentne usuwanie plików, znajdowanie duplikatów, defragmentację rejestru Windows i wiele innych funkcji. Dzięki wydaniu testowemu można przekonać się o możliwościach aplikacji. Najnowsza edycja programu nosi numer 11.00.41 i można pobrać ją z TEJ STRONY, do czego zachęcamy!