Asphalt 6: Adrenaline HD w Getjar - świetne wyścigi za darmo

Seria Asphalt to jedna z najpopularniejszych gier na system Android. Są to wciągające wyścigi samochodowe, które można zaliczyć raczej do gatunku Arcade, nie symulacji. Sprawiają dużo radości i wystarczą na wiele godzin zabawy. Gra wyróżnia się naprawdę świetną grafiką.


Czym jest Getjar

O sklepie Getjar pisaliśmy już wielokrotnie przy różnych okazjach - jest on domyślnym sklepem z aplikacjami na tabletach Yarvik. Jest to jeden z tych alternatywnych sklepów z aplikacjami których można używać zamiast Android Marketu i cechuje się tym, że urządza bardzo fajne z punktu widzenia użytkownika promocje. Oprócz zestawu popularnych widżetów Beautiful Widgets można z nim znaleźć mnóstwo promocji w ramach Getjar Gold Apps.

Asphalt 6: Adrenaline HD w Getjar - świetne wyścigi za darmo

Logo Asphalt 6

Asphalt 6: Adrenaline HD

Jedną z tych aplikacji są dodane niedawno do spisu wyścigi samochodowe Asphalt firmy Gameloft. Jest to znana i lubiana seria gier w świecie smartfonów i tabletów. Jest to już 6ta część tej gry o podtytule Adrenaline HD. Wyścigi nie są realistycznym symulatorem i najlepiej traktować je w kategorii Arcade, ale posiadają bardzo szczegółową grafikę która cieszy oko i pozwalają wybrać jeden z 42 samochodów prawdziwych marek. Ścigać można się z komputerowym przeciwnikiem oraz w trybie multiplayer.

Zobacz także:

Motorola RAZR, recenzja

Ściągnij grę za darmo

Ostatnia część wyścigów z tej serii, czyli Asphalt 6: Adrenaline kosztuje jedynie około 3zl w sklepie Android Market a dostarcza zabawy na długie godziny. Możliwe jest jednak zdobycie jej za darmo po zalogowaniu się w alternatywnym sklepie z aplikacjami GetJar na tej konkretnej podstronie.