Assassin's Creed: Bractwo już 9 listopada w polskich księgarniach!

Stało się, pisanie o growych książkach na łamach GameStar jest faktem. Mam szczerą nadzieję, że jesteście z tego równie mocno co ja zadowoleni. Już niedługo szykujemy też dla was kilka książkowych niespodzianek, ale na razie cicho sza by nie zapeszać. Tymczasem do rzeczy...

Wydany w zeszłym roku Assassin's Creed: Renesans okazał się sporym sukcesem, tak więc idąc za ciosem wydawnictwo Insignis Media postanowiło wydać na naszym rynku kolejny tytuł z serii - Assassin's Creed: Bractwo.

Assassin's Creed: Bractwo już 9 listopada w polskich księgarniach!

Tak prezentuj się sama okładka. Jak nie trudno się domyślić powieść została oparta na rewelacyjnej grze o tym samym tytule. A więc nie zabraknie w niej dynamicznej akcji, która podobno wypełnia tom po same brzegi. Jak zapewnia wydawca koleje książki z serii są już w planach i Bractwo na pewno nie będą ostatnią, która pojawi się w naszym kraju. Co prawda nie muszę tego powtarzać, bo sam tytuł newsa zobowiązuje, ale dla czystego sumienia napiszę jeszcze raz. Assassin's Creed: Bractwo zawita do księgarni już 9 listopada. Czyli dokładnie tego samego dnia, co omawiany przeze mnie Czas Zmierzchu Dmitry Glukhovsky'ego.

Zobacz również:

  • Black Friday w Biedronce! Drugi produkt 50% taniej

Dwie takie premiery jednego dnia?! No tego to już powinni zabronić.