Assassin’s Creed: Brotherhood z Kopernikiem na pierwszym planie

Ubisoft zaprezentował nowy dodatek (typu DLC) do gry Assassin's Creed: Brotherhood. Jego akcja toczyć się będzie wokół naszego słynnego astronoma - Kopernika.

Zaprezentowane DLC do Assassin's Creed: Brotherhood powinino ucieszyć polskich fanów tego tytułu. Akcja Copernicus Conspiracy będzie ściśle związana z naszym astronomem i jego najsłynniejszym dziełem - "O obrotach sfer niebieskich".

Co więcej, Kopernik będzie jedną z kluczowych postaci w grze. Ezio otrzymywać będzie od niego misje, w tym transportowe oraz związane z eskortą i ochroną postaci. Oczywiście w grze o zabójcy nie może zabraknąć zleceń wymagających rozlewu krwi. Wszystko po to aby na czas wykryć spisek przeciwko astronomowi zagrażający jego życiu.

Copernicus Conspiracy będzie dostępny za darmo, lecz niestety z dotychczasowych informacji wynika, że DLC będą się mogli cieszyć jedynie posiadacze gry na konsolę PlayStation 3.

Assassin's Creed: Brotherhood w wersji na konsole Xbox 360 i PS3 pojawi się w Europie (w tym w Polsce) już 19 listopada. Tego samego dnia gracze będą mogli ściągnąć DLC Copernicus Conspiracy.


Lenovo Legion Y540-15IRH 15,6" Intel® Core™ i5-9300HF - 8GB RAM - 512GB Dysk - GTX1660Ti Grafika - Win10