Assassin's Creed Revelations - Desmond, Ezio i Altair kontra templariusze

Assassin's Creed Revelations zostało niedawno zapowiedziane. Już teraz jednak znamy sporo szczegółów z nadchodzącej produkcji. Czego zatem oczekiwać możemy po kolejnej odsłonie tej hitowej produkcji?

W Assassin's Creed Revelations nieco dokładniej poznamy losy głównego bohatera Desmonda Milesa. Chodzi zarówno o jego przodków jak i osobistą przeszłość, wcześniejszy zawód. Gracze będą także mieli możliwość bardziej dokładnie poznać jego rolę w całej historii Assassin's Creed. Dużą znaczenie odgrywa tu bowiem jego bliska rodzina, a nie tylko krewni przed kilkuset lat.

Co za tym idzie, w większym niż do tej pory stopniu będziemy mogli pokierować Desmondem w grze. Na samym początku Assassin's Creed Revelations, odnajdziemy jednak naszego bohatera w śpiączce, co bezpośrednio związane jest z zakończeniem znanym z poprzedniej części.

Oczywiście, wśród grywalnych postaci znajdą się także dwaj przodkowie naszego bohatera - Ezio oraz Altair. Pierwszy z nich odnaleźć się będzie musiał w roli przywódcy bractwa asasynów. Odpowiedzi na masę pytań nie łatwo jednak będzie znaleźć. By rozwiać mgłę okrywającą jego przeszłość, Ezio zacznie poszukiwać informacji o swoim przodku - Altairze.

W trakcie swoich wędrówek, Ezio natknie się na przedmioty, które umożliwią przywołanie wspomnień głównego bohatera pierwszej części Assassin's Creed. Póki co, Ubisoft nie zdradził jeszcze wielu szczegółów, ale z pewnością dowiemy się najważniejszego - co dokładnie Altair odkrył przed wiekami podczas swoich epickich zmagań z templariuszami.

Assassin's Creed Revelations - Desmond, Ezio i Altair kontra templariusze

Assassin's Creed Revelations to kilka zupełnie nowych miast

W trakcie naszych przygód w Assassin's Creed Revelations napotkamy wielu ciekawych bohaterów. Oczywiście nie zabraknie także postaci historycznych. Wśród najciekawszych warto wymienić chociażby Manuela Palaeologosa (imperatora imperium bizantyjskiego, w grze będzie on w tajemniczy sposób powiązany z templariuszami) czy też Sulejmana Wspaniałego (sułtana osmańskiego, w Assassin's Creed Revelations poznamy go jednak jako bardzo młodego człowieka).


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: