Assassin's Creed Revelations - beta ogłoszona

Beta Assassin's Creed Revelations rozpocznie się 3 września, jednak Ubisoft wciąż nie chce określić ile ma trwać.

Assassin's Creed Revelations to czwarta część z popularnej serii AC, i trzecia z kolei opowiadająca o przygodach Ezio.Tym razem poza odwiedzeniem paru nowych lokacji, będziemy mieli okazję zobaczyć Masjaf, miasto w którym rozpoczęła się przygoda Altaira. Po więcej informacji zapraszam do naszej zapowiedzi Assassin's Creed Revelations.

W becie znajdziemy między innymi cztery tryby rozgrywki (Wanted, Manhunt, Deathmatch, oraz Artifact Assault) grywalne na trzech mapach (Antioch, Konstantynopol oraz Szpital Rycerzy). Do rozgrywki twórcy udostępnią nam również dziewięć postaci i osiem umiejętności.

Assassin's Creed Revelations - beta ogłoszona

Assassin's Creed Revelations beta już w przyszłym miesiącu

Limit poziomów nastawiono na 30, skalując odblokowywane umiejętności do owego limitu, tak więc to co odblokujemy w becie nie będzie odzwierciedleniem tego co i jak będzie można odblokowywać w pełnej wersji.

Niestety, tak jak to było w przypadku Assassin's Creed Brotherhood, aby wziąć udział w becie Revelations, musimy posiadać Playstation 3 oraz być zarejestrowani w serwisie Uplay lub subskrybować konto Playstation Plus. Dla członków któregokolwiek z tych dwóch serwisów beta będzie udostępniona między 3 a 11 września.

Ubistoft nazywa to 'czasowym ekskluzywem' jednakże nie chce dokładnie określić co możemy przez to rozumieć. Klient bety zostanie udostępniony do pobrania przed jej startem, aby testerzy nie musieli znosić powolnych czasów pobierania w dniu uruchomienia.