Assassin's Creed Revelations - cztery miasta ujawnione

Jesteście ciekawi nowych lokacji jakie czekać będą na graczy w nowej odsłonie Assassin's Creed? W Sieci pojawiły się informacje o czterech miastach na jakie natkniemy się podczas naszych przygód w Assassin's Creed Revelations.

Dziennikarze serwisu GameInformer szeroko opisali cztery miasta na jakie natkniemy się w Assassin's Creed Revelations. Pierwszym z nich będzie Masjaf (to tu zaczynała się przygoda Altaira znanego nam z pierwszej części), który został całkowicie przejęty przez templariuszy.

Następnie, Ezio skieruje swe kroki do Konstantynopola (największego miasta w grze) oraz włoskiej miejscowości Cappadocia (zamieszkanej przez wrogów naszego głównego bohatera). Będziemy mogli także odwiedzić grecką wyspę Rodos, jednak ta przeznaczona ma być jedynie do rozgrywki multiplayer.

Assassin's Creed Revelations - cztery miasta ujawnione

Assassin's Creed Revelations - nowe miasta, nowi przeciwnicy, nowe wyzwania

Przypomnijmy, że pierwsze wzmianki o Assassin's Creed Revelations pojawiły się na początku maja. Zapraszamy także do artykułu Assassin's Creed Revelations - pierwsze szczegóły, w którym nieco szerzej opisujemy najważniejsze wątki dotyczące fabuły tej produkcji.

Premiera Assassin's Creed Revelations planowana jest wstępnie na listopad 2011 roku.