Assassin's Creed Revelations - pierwsze szczegóły

Dziennikarze magazynu Game Informer dotarli do wielu ciekawych wiadomości dotyczących najnowszej gry z serii Assassin's Creed. Assassin's Creed Revelations obfitować ma w sporo ciekawych nowości.

Assassin's Creed Revelations w głównej mierze opowiadać nam będzie o przygodach Ezio, asasyna znanego nam z poprzednich części. Grywalnymi postaciami będą także Desmond Miles oraz Altair (bohater pierwszej odsłony gry), jednak ich działania zmierzać mają głównie do wyjaśnienia historii ich włoskiego "kolegi". Assassin's Creed Revelations ma być bowiem ostatnią częścią przygód Ezio.

W trakcie rozgrywki w Assassin's Creed Revelations nasz główny bohater trafi m.in. do Konstantynopola. Będzie on uzbrojony w nową broń, która zmieni sposób walki oraz przemieszczania się po świecie. Co więcej, będziemy także mieli okazję skorzystać z odmienionego trybu multiplayer. Szczegółów na razie jednak nie ujawniono.

Zobacz również:

  • Awaria w Banku Pekao – problemy z logowaniem i płatnościami

Graczom pozostawiono więc otwarte pole do spekulacji. Broń nadająca się do walki oraz przemieszczania się? Być może jakiś hak zdolny zaczepiać się o różne obiekty (podobny do tego jaki pojawił się w późniejszych odsłonach gry Tomb Raider)? Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji.