Assassin's Creed: Revelations w produkcji?

Ubisoft poinformował fanów o pracach nad kolejną grą z asasynami w roli głównej. Wiele wskazuje na to, że produkcja nosić będzie nazwę Assassin's Creed: Revelations. Bardzo możliwe, że do gry wróci znany nam z pierwszej części bohater - Altair.

Na oficjalnej stronie fanowskiej gry Assassin's Creed założonej w serwisie Facebook pojawiła się prośba skierowana do fanów tej hitowej serii o to, by ci roznieśli po świecie wiadomość o pracach kolejną częścią przygód Desmonda Milesa oraz jego przodków.

Na stronie udostępniony został także trailer nowego Assassin's Creed, który szybko opublikowano w serwisie YouTube. Widać na nim niewiele: jakiś bliżej nieokreślony i niewyraźny obraz, kilka błysków oraz napis. To właśnie ten ostatni budzi największe kontrowersje, bowiem zapisany został po arabsku.

Niektórzy użytkownicy serwisu YouTube odczytują go jako "Altaïr Ibn-La'Ahad" co znaczy "Altair, son of no one" i zwiastowałoby nam pojawienie się w Assassin’s Creed: Revelations przodka Desmonda Milesa znanego nam z pierwszej części gry.

Warto także odnotować, iż na forum serwisu NeoGAF opublikowana została informacja o logo nowej części gry, a więc także i nazwie - Assassin’s Creed: Revelations. Ubisoft nie potwierdził na razie tych informacji.

Zapraszamy do obejrzenia wspomnianego wcześniej trailera: