Assassin's Creed Rogue - od 11 listopada

W dniu dzisiejszym firma Ubisoft ogłosiła, że Assassin's Creed Rogue, ekscytująca nowa odsłona serii, tworzona obecnie na system gier wideo i rozrywki Xbox 360 firmy Microsoft oraz komputerowy system rozrywki PlayStation 3, będzie dostępna na całym świecie od11 listopada.

Assassin's Creed Rogue jest tworzone przez Ubisoft Sofia, przy współpracy studiów Ubisoft Singapore, Montreal, Quebec, Chengdu, Milan i Bucharest. Akcja gry toczy się w połowie XVIII wieku, w trakcie wojny siedmioletniej, i pozwala graczom zwiedzić nowe miejsca w Ameryce Północnej, w tym zamarznięty północny Atlantyk, rzeczne doliny Appalachów czy Nowy Jork. W Assassin's Creed Rogue gracze patrzą na świat Assassin's Creed oczyma Templariusza. Jako Shay Patrick Cormack, gracz zostaje zdradzony przez bractwo i staje się łowcą asasynów.

Doceniona rozgrywka morska z poprzednich gier z serii Assassin's Creed została ulepszona w Assassin's Creed Rogue. Gra daje też graczowi nową broń do pogromienia asasynów, zarówno na lądzie, jak i na morzu, oraz nowy okręt - Morrigan. "Wiemy, że wielu posiadaczy konsol Xbox 360 i PlayStation 3 to fani serii Assassin's Creed, którzy koniecznie chcą w tym roku zagrać w nową grę." stwierdził Martin Capel, dyrektor gry w Ubisoft Sofia. "Assassin's Creed Rogue zamyka północnoamerykańską sagę, która rozpoczęła się w Assassin's Creed III i Assassin's Creed IV Black Flag. Dla posiadaczy konsol poprzedniej generacji będzie to szansa na skorzystanie z wielu wyczekiwanych opcji, takich jak gra jako Templariusz."

Zobacz również:

  • AC Valhalla otrzyma kolejne darmowe DLC. Discovery Tour nadchodzi
Assassin's Creed Rogue - od 11 listopada

Assassin's Creed Rogue

Więcej informacji o Assassin’s Creed Rogue znaleźć można:

• pod adresem ubiblog.com oraz

• pod adresami assassinscreed.com/rogue, twitter.com/assassinscreed ifacebook.com/assassinscreed.

Edycja kolekcjonerska gry, zawierająca album z grafikami, trzy litografie, oryginalną ścieżkę dźwiękową i dwie dodatkowe misje