Assassin’s Creed: Valhalla. Saga Geirmunda już do kupienia!

W najnowszej historii Assassin’s Creed: Valhalla wyruszamy w podróż z legendarnym wikingiem Geirmundem Heloskórym. To obowiązkowa lektura dla wszystkich fanów Assassin’s Creed, którzy chcą zagłębić się w historię bohaterów gry.

Assassin’s Creed: Valhalla. Saga Geirmunda już do kupienia!

Akcja zapowiedzianej powieści Assassin'c Creed: Valhalla toczy się w połowie IX wieku, kiedy ataki wikingów pustoszą królestwa Anglii. Geirmund Heloskóry wyrusza w podróż mającą dowieść jego męstwa i odwagi. Podczas karkołomnego rejsu spotyka mityczną istotę, od której otrzymuje tajemniczą bransoletę okazującą się być źródłem wielkiej magii, ale i przyczyną zdrady. Choć Geirmund awansuje w szeregach legendarnej armii króla Guthruma, będzie musiał wykazać się siłą i sprytem, by stawić czoła wielu niebezpieczeństwom czyhającym w zniszczonym wojną kraju. Zrządzeniem losu stanie się stroną konfliktu równie starego jak sami bogowie.

Autor, Matthew J. Kirby stworzył opowieść przepełnioną skandynawskimi mitami i legendami. Z jakimi niebezpieczeństwami przyjdzie zmierzyć się wikingom? I jakie mityczne stworzenia Geirmund Heloskóry napotka na swojej drodze? Niezwykle klimatyczna cześć Assassin's Creed odpowie na te pytania.

Książka jest już dostępna w przedsprzedaży, a premierę zapowiedziano na 2 czerwca.

Zobacz także: Assassin's Creed bez nowej odsłony w 2021 roku!

Źródło: materiały prasowe.