Assassin's Creed: Valhalla - The Forgotten Saga za darmo już jutro! Ile miejsca zajmuje?

Sprawdzamy, ile miejsca na poszczególnych platformach zajmuje nadchodzący darmowy dodatek do Assassin's Creed: Valhalla - The Forgotten Saga.

Assassin's Creed Valhalla - The Forgotten Saga (fot. Ubisoft)

Kolejny duży dodatek do Assassin's Creed: Valhalla zadebiutuje już jutro. Będzie zatytułowany The Forgotten Saga i zostanie udostępniony całkowicie za darmo dla wszystkich graczy.

Assassin's Creed: Valhalla (The Forgotten Saga) - czego możemy się spodziewać?

Już jutro wszyscy zainteresowani gracze (którzy dotarli do Asgardu w głównej grze) będą mogli sprawdzić nowy tryb, który zostanie udostępniony całkowicie za darmo. Ubisoft nazywa The Forgotten Saga "najbardziej ambitnym trybem" jaki dotąd pojawił się w grze. Całość będzie inspirowana rozgrywką w stylu rogue-like i ma być nie lada wyzwaniem dla graczy. Wcielimy się tutaj w Odyna, który wyrusza do świata Nilfheimu, aby walczyć z Hel, władczynią tej krainy. Na mapie znajdziemy sporo ukrytych obszarów, w których znajdziemy dodatkowe ulepszenia oraz kupony, dzięki którym wyposażymy się w lepszy sprzęt. Musimy pamiętać, że nie będziemy mogli korzystać z uzbrojenia zdobytego w standardowej grze. Będzie tutaj obowiązywał jedynie ekwipunek, w jaki wyposażymy się w Nilfheim. Podobnie, jak w przypadku innych gier typu rogue-like, wielu elementów nie poznamy w trakcie pierwszego przejścia. Do części sekretów będziemy mieć dostęp dopiero w późniejszym czasie. Ubisoft przygotował fragment materiału z rozgrywki, który przybliża nam, jak The Forgotten Saga prezentuje się w akcji.

Zobacz również:

Assassin's Creed: Valhalla (The Forgotten Saga) - ile zajmie na dysku?

Dodatek The Forgotten Saga będzie dostępny na wszystkich platformach.

  • PC - 23,7 GB
  • Xbox One - 19.6 GB
  • Xbox Series X/S - 26 GB
  • PS4 - 17,5 GB
  • PS5 - 12,5 GB


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: